Новини

Назад

Займатися з вашими дітьми було суцільним задоволенням: волонтери з Варшави про своє служіння в катедральній парафії

: 597 2018-07-06 16:48:19

У другій половині червня, при парафіяльній світлиці Львівської митрополичої базиліки, проходив літній денний табір для дітей. Парафія практикує таку форму літнього дозвілля вже не перший рік. Сестра Лідія Зембовіч FRM, директор світлиці, активно залучає до співпраці волонтерів. І не лише місцевих, але також і з Польщі. 

Ось уже другий рік поспіль до Львова приїздять молоді дівчата з Клубу «Філяри» з Варшави. Засновником клубу є Асоціація Підвищення Кваліфікації Жінок. «Філяри» був створений, як місце всебічного розвитку для дівчат віком від 10 до 25 років. Школярки та студентки знаходять тут не лише приятельок, але також розвиваються інтелектуально, творчо проводять час та займаються суспільно-корисною діяльністю, зростаючи водночас у християнських цінностях.

Цього року до Львова завітало 25 дівчат. Частина з них опікувалася протягом тижня дітьми у денному таборі: дівчата проводили творчі та мовні заняття, бавилися та просто спілкувалися з із своїми підопічними. Також увесь цей час готувалися з дітками до театральної вистави, яка мала завершити табір: разом майстрували та малювали декорації, костюми, вчили тексти і сценки.

Частина волонтерок з Варшави допомагала у Брюховичах в будинку милосердя для літніх людей. Молоді та усміхнені обличчя, турбота та подарований час діють краще ніж ліки. Крім того дівчата відвідували самотніх людей у їхніх домівках, впорядковували занедбані могили на Янівському кладовищі та просто намагалися бути корисними там, де їх потребують.

Ділячись своїми особистими враженнями від перебування у Львові, волонтерки не приховували того, наскільки позитивно вони вражені дітьми – їхньою відкритістю, вихованістю та чемністю. «Займатися з вашими дітьми було суцільним задоволенням», - сказала батькам одна із юних виховательок. Приємно було бачити, що і діти відповіли своїм новим знайомим взаємністю і завдяки цьому з’явилися нові мости дружби.

Дівчата повернулися до Варшави із Львовом у серці.

Автор : Віта Якубовська

Назад