Новини

Назад

З нагоди 500-річчя парафії в Чермнє Львівський митрополит передав парафіяльній спільноті мощі святого Йоана Павла II.

: 680 2018-07-21 12:27:29

В святковій ході реліквії були урочисто внесені до храму. Біля входу до церкви настоятель отець Єжи Розьмисловскі та вірний парафії отримали мощі з рук архієпископа Мечислава Мокшицького, який очолив ювілейну урочистість.

- У 2014 році ми стали свідками канонізації нашого папи. Як його особистий секретар, а тепер митрополит Львівський, у присутності пастиря цієї дієцезії єпископа Генрика Томасіка, священиків, зібраних вірних, хотів б урочисто передати частину святих мощей святого Йоана Павла ІІ для парафії Відвідин Пресвятої Богородиці та Святого Миколая в Чермні. Нехай їхня постійна присутність у цьому храмі стане печаттю, що підкреслює єдність Святої Церкви, зібраної навколо спадкоємця Святого Петра і єдність в молитві. Отче настоятелю, прийми ці мощі, вшановуй їх належно та давай своїм вірним вшановувати їх. Нехай усі ті, хто молиться перед цими мощами через заступництво святого Папа Йоана Павла ІІ отримує велику кількість благодатей і нехай наслідують Святого Папу в його вірі та ревності. Святий Йоан Павло ІІ, молись за нас! - сказав під час проповіді Львівський митрополит.

Парафія в Чормні була зведена до 1521 року з району, відокремленого від парафії Фалкова. З цього періоду виникла дерев`яна церква модрина. Відвідування Пречистої Діви Марії та Святих Микола, основа Леонарда Чермінського.

Світлини: radom.gosc.pl

За матеріалами: radom.gosc.plНазад