Новини

Назад

З КОЛЯДОЮ ДО САНКТУАРІЮ В ЯЗЛІВЦІ

: 860 2018-01-28 23:17:39

27 січня 2018 року в Санктуарії бл. Марцеліни Даровської на Тернопільщині відбувся щорічний фестиваль колядок. З 1998 року сестри з радістю запрошують дітей та молодь і усіх бажаючих поколядувати на прославу Божого Дитяти. Виступ розпочався із привітання учасників настоятелькою монастиря с. Юлією та з молитви і благословення о. декана М. Попеляра.

Участь у фестивалі колядок взяли колективи парафій Римсько-католицької Церкви із с. Білобожниця, с. Микулинці і м. Бучача. Присутністю своєю радувати також діти із садочків в Малих Заліщиках і Язлівці, учні з Язловецької школи, ансамблі з музичних шкіл Язлівця і Бучача а також дівчата із колегіуму с. Зарваниця. В загальній кількості виступило 125 учасників, котрим на закінчення виступу сестри подарували пам`ятні дипломи і сюрпризи.

На закінчення молитовної атмосфери і вдячності Богу, була відправлена Служба Божа, яку очолив о. Мар`ян Попеляр.

Збагаченням цього дня була трапеза для тіла. Сестри запросили всіх гостей на святковий обід в кількості 250 осіб.

Несподіванкою для маленьких дітей, як і дорослих, був ярмарок, де кожен міг за символічну оплаті придбати різноманітні іграшки, шкільне приладдя, а також зимові шапки і шадики.

Кожен з учасників із переповненим вдячністю серцем відвідав гріб бл. Матінки Марцеліни, який знаходиться на терені Язловецького парку при монастирі, дякуючи за отримані ласки і просячи в різних наміреннях, які носить у своєму серці.

За заступництвом Діви Марії, пані Язлівецької, Богу хай буде подяка за Його любов, яку Він об`явив нам в Ісусі Христі.

Підготувала Куташ МаріяНазад