Новини

Назад

Ювілей у золочівській парафїї

: 2342 2016-11-05 19:28:34

Субота 22 жовтня видалась зовсім іншою, ніж зазвичай, а все тому, що в парафіяльному будинку відбувалось щось прекрасне.

Цього дня широке коло парафіян, близьких друзів та знайомих нашого настоятеля о. Михайла Голдовича, зібралось разом, щоб скласти щирі привітання для нього, з нагоди його 50-річчя народження, а також вікарія о. Володимира Росоловського в ювілей його 30-річчя дня народження. Посеред цієї теплої та радісної атмосфери відбувались чудові виступи золочівської та місцевої талановитої молоді і дорослих. Спочатку всі присутні мали змогу послухати пісень у виконанні хору "Gaudium Mariae", а пізніше побачити цікавий, юмористичний виступ СПІЛЬНОТИ з Реабілітаційного Центру „Via Vita”, що знаходиться у селі Княжому, біля Золочева.
Привітати наших дорогих ювілярів мала змогу також „СІМ`Я ГНОМІВ” під опікою серцанки с. Максиміллі, котра в особливо радісний спосіб прикрасила ці суботні святкування.
Кульмінаційною і дуже приємною несподіванкою, був спів і побажання нашого парафіянина, шановного п. Адольфа Фукса...
На закінчення, прагнемо від імені всіх парафіян громади Успіння ПДМ м. Золочів, сестер монахинь (Серцанок і Дочок Божої Любові) ще раз, від усього серця побажати Шановним Ювілярам Божого Благословення на цій нелегкій, щоденній дорозі священичого служіння Господу Богу і його вірним…
Щиро дякуємо всім організаторам цього Ювілейного Свята!

 

 

Джерело: zloczow.comНазад