Новини

Назад

Ювілей реабілітаційного центру "VIA VITA" в селі Княже

: 2992 2017-11-04 15:21:18

В суботу 21 жовтня 2017 р. в храмі св. пр. Іллі, с. Княже, Золочівського р-ну, Реабілітаційний Центр "VIA VITA" святкував свою 13 річницю ДНЯ ЗАСНУВАННЯ. Не залежно від того, що Центр є громадською організацією, урочистості на прохання бажаючих, розпочалися спільною молитвою і звершенням св. Літургії. Особливістю цьогорічного свята була участь єпископа Римсько-Католицької Церкви Львівської Архідієцезії Його Преосвященства Едварда Кави, котрий очолив Божественну Літургію, св. Месу в місцевому храмі, за участю пароха о. Віталія Барабаша УГКЦ, кс. декана Михайла Ґолдовича РКЦ, та вікарія о. Володимира Росоловського РКЦ, а також працівників, реабілітантів, випускників, друзів реабілітаційного центру, а також мешканців с. Княже.

В своїй проповіді на тему притчі про «Милосердного самарянина» владика роздумував над темою участі християн в стражданнях ближніх. Він наголосив: "що каліцтво буває двояким, як тілесним, так і тим шо ранить душу. І одне і друге потребує сторонньогї особи, для помочі та порятунку". Проповідник зауважив, що лише та особа здатна побачити потребуючого і спосіб яким можна зарадити потребі, котра обернена в своєму житті лицем до Бога. І лише в Божому світлі християнин здатен побачити особу стражденну.

На закінчення Літургії, єпископ Едвард уділив Апостольське благословення і Відпуст Повний.

Кс. декан також подякував керівникам та всім працівникам Центру за ревне, прекрасне та важливе служіння всім тим, хто несе тягар залежноті, за велике "ЧУДО НОВОГО ЖИТТЯ", яке звершується в цьому Центрі під опікою Божою і за допомогою ревних лікарів, консультантів, терапевтів, психологів, інструкторів на чолі з директором п. Юрієм Брожина.

Після Літургії свято продовжилося на територій ребцентру, братолюбним столом, та концертом, котрий, традиційно, готують самі реабілітанти.

Варто зазначити, що Центр "VIA VITA" в Княжому працює з особами з наркотичною та алкогольною залежністю і допомагає повернутися до здорового, повноцінного життя, а також повернутися в сім`ї та суспільство після реабілітації. Тут також надають допомогу співзалежним, родині та друзям своїх питомців, навчаючи як ефективно допомагати близьким залишатися тверезими.

За роки діяльності Центру у співпраці з ГО "ЦЕНТР ДОРОГА" у Львові, реабілітацію пройшли більше тисячі осіб, котрі взаємно творять одну велику родину, зібрану важкою недугою та об`єднану одною дорогою тверезого життя.

о. Віталій Барабаш, настоятель пар. св. Пророка Іллі, с. Княже (УГКЦ)

кс. Михайло Голдович настоятель пар. Успіння ПДМ м. Золочів (РКЦ)

у співпраці з студією "ROMANTICA"(Роман Масник).

Джерело: Zloczow.comНазад