Новини

Назад

Єпископ Леон Малий уділив служіння лекторату та аколітату семінаристам ВДС св. Йосифа у Брюховичах

: 5033 2016-02-14 01:08:58

13 лютого, єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий очолив Святу Месу у каплиці Вищої Духовної Семінарії у Брюховичах, під час якої уділив послуги лекторату та аколітату семінаристам третього та четвертого курсів.

У гомілії під час Євхаристії яку спів служив ректор та вихователі семінарії єпископ Леон вказав в особливий спосіб на завдання котрі стоять перед лекторами та аколітами.

Звертаючись спершу до двох семінаристів 3курсу, котрі були призначені лекторами сказав, що Слово Боже до читання якого вони будуть в особливий спосіб призначеними не є звичайним словом але є самим Ісусом, Котрого треба передавати людям.

А до семінариста 4 курсу котрий був призначений аколітом сказав так:

„Священство, до якого готує тебе прийняття послуги аколітату не чинить священика досконалішим чи кращим. Навпаки – воно ще більше загострює слабкості нашої людської природи. Священство дає владу над Тілом Ісуса, яке тепер будеш роздавати і ти, і яке передається людям.”

Служіння лекторату  прийняло двоє семінаристів 3 курсу: Ян Гано з Мостиськ та Андрій Фічук зі Стрия, а семінарист 4 курсу Борис Тарас з Перечина на Закарпатті отримав служіння аколітату.

Святу Месу також співслужив настоятель парафії у Мостиськах о. Владислав Дерунов котрий проголошував великопісні реколекції для семінаристів, що завершилися того ж дня.

Фото: о. Олександр КусийНазад