Новини

Назад

Єпископ Едвард Кава у Куликові: «Бог запрошує нас, щоб ми були добрими»

: 754 2019-12-09 18:35:28

У неділю, 8 грудня єпископ Едвард Кава очолив святкування храмового свята в парафії святого Миколая у Куликові. Перед Святою Месою владика Едвард освятив новий вівтар, амвон, вхідні двері та відновлений вівтарний хрест.

«Бог запрошує нас, щоб ми були добрими» - закликав у гомілії учасників Євхаристії владика Едвард. «Наше суспільство стає егоїстичним. Не лише очікуймо добра від інших, але самі ставаймо добрими. То ж молись сьогодні до Бога: «Я хочу бути добрим» - заохочував єпископ Кава.

У Євхаристії взяли участь ксьондз прелат Юзеф Легович, настоятель парафії та декан Жовківський, священики з Жовківського деканату, сестри Домініканки, священики із УГКЦ, а також зібрані парафіяни та мешканці Куликова. Після Меси відбулась євхаристійна процесія до бічного вівтаря святого Миколая, де єпископ очолив богослужіння на честь святого покровителя. Усіх шанувальників Миколая на храмовому святі, відвідав святий Чудотворець, який обдарував присутніх солодкими подарунками.

Того ж дня віряни дякували теж Богові за відновлену каплицю на цвинтарі у Куликові та просили про Господнє благословення на час ремонту та заміни дерев`яної конструкції даху костелу.

Фото: Наталія Конопка

Автор : Андрій Пеканець

Назад