Новини

Назад

"Я є Той, Котрий є!": реколекції для дівчат у Крисовичах.

: 364 2019-01-16 11:45:29

10 -13 січня 2019 року в нашому монастирі, в Крисовичах, щоб пережити реколекції на тему присутності Бога в житті людини, зібралося понад 30 дівчат. "Я - Син Божий... Хліб життя... Світло світу... Добрий Пастир" - саме ці Імена Господа Ісуса, супроводжували нас під час духовних вправ.

Учасниці виявилися надзвичайно відкриті та активні: дуже гарно співали, задавали багато серйозних запитань, з заангажуванням брали участь у всіх пунктах підготовленої програми.

В суботу 12 січня, дівчата радісно колядували з родинами, котрі прибули на день свого зосередження і взяли участь у спільній Святій Месі разом з місцевими парафіянами в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Крисовичах.

Реколекції провели о. Херубін Жилка, с. М. Кароліна Баран, с. М. Даниїла Веселівська, с. М. Юлія Росоловська.

Ось що про реколекції пишуть самі учасниці:

"Боже, сьогодні хочу скласти щиру подяку за те, що подарував можливість приїхати на ці реколекції. Почала дивитись на світ по-новому з відкритим серцем і руками до щирої любові, даруючи свою взамін. Моя віра ствердла до Тебе. Завдяки реколекціям на тему: “Я є, Котрий є… “, я розширила свій світогляд, зміцнилась духом, стала ближче до Господа, переосмислила всі свої стосунки з близькими мені людьми і зрозуміла, що в будь-який момент я можу змінитись.

Дякую Оксані Мудрагелі за заохочення, сестрі Кароліні, отцю Херувиму і сестрам Даніелії і Юлії за спільне пережиття даних реколекцій. Залишились неймовірно позитивні враження. Вдячна Богу, що подарував на моїй життєвій дорозі таких мудрих, щирих і добрих людей!"

Марічка Поцілуйко

sluzebniczki.org.uaНазад