Новини

Назад

Хресна Дорога вулицями Чернівців "Щоб усі були одно".

: 231 2019-04-01 15:32:16

31 березня у Чернівцях вірні Греко-Католицької, Римо-Католицької та Вірменської Апостольської Церков зібралися, щоб об`єднатися у щирій молитві та роздумати над Страстями Господа Нашого Ісуса Христа.

Роздуми над Хресною Дорогою зачитувала молодь Римо-Католицької Церкви, ТУСК "Обнова" та вірні Вірменської Апостольської Церкви, науку виголошували священики.

Молитовна хода розпочалася від Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці і пройшла звичним маршрутом до пам`ятника воїнам Буковинського куреня,Турецького моста, малої базиліки Воздвиження Всечесного Хреста РКЦ, площі Філармонії, пам`ятника Тарасу Шевченку, Хреста Пієти, вул. Ольги Кобилянської, Вірменської церква, Українського Народного Дому, пам`ятнику Унії, а завершили молитву у Катедральному Соборі УГКЦ.

На завершення Хресної дороги єпископ Чернівевецької єпархії владика Йосафат Мощич у своїй проповіді сказав: " Віра - великий ризик. Ви не маєте видимої гарантії. Гарантією є лише сам Бог, якщо ви наважитеся йому довіритися. Ми маємо один видимий знак – Святе Письмо, і це для нас як навігатор: куди йти і які зупинки робити».

Фото - "Шпальта", Степан Карачко
За матеріалами: Чернівецька єпархія УГКЦНазад