Новини

Назад

Храмові святкування на честь св. Йоанна Павла ІІ в Нижніх Петрівцях

: 257 2021-10-24 12:14:05

У п’ятницю, 22 жовтня, парафія Преображення Господнього та св. Йоанна Павла ІІ в Нижніх Петрівцях відзначила потрійні врочистості: храмовий відпуст поєднався із 10-літтям нового костелу й традиційним святом врожаю.

Це була дуже важлива подія для всієї парафіяльної спільноти, адже в цей день ми дякували Господу Богу за постання в нас нової святині, за всіх доброчинців, що посприяли її побудові, а також своєму покровителю Іоаннові Павлові ІІ за заступництво, допомогу та турботу.

Радість цього дня з нами приїхали розділити священники, які колись тут працювали, священники з деканату, сестри-монахині, представники місцевої влади і чимало гостей з-поза парафії. Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFM Conv. У проповіді він розповів про те, як сам у своєму житті та служінні досвідчив діяння Йоанна Павла ІІ, і підкреслив, що варто прагнути до єдності, а не до розділення в спільноті церкви, оскільки цього навчав колишній понтифік.

На завершення літургії, дякуючи за всі отримані благодаті, вірні віддали пошану Ісусові Євхаристійному в урочистій процесії довкола храму, а після Святої Меси отримали благословення реліквіями святого Іоанна Павла ІІ.

Потім гості були запрошені на традиційну «лупачку» (тобто лущення кукурудзи), під час якої парафіяни жартували, співали пісні, танцювали та пригощали всіх гостей різноманітними смаколиками.

Насамкінець єп. Едвард Кава поблагословив усіх присутніх і побажав, щоб ми й надалі підтримували традиції своїх предків та пишалися своєю культурою.

Емілія ДроздекНазад