Новини

Назад

Храмове свято та впровадження мощів Св. Йоана Павла ІІ в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові

: 645 2020-06-28 11:47:49

27 червня вірні та духовенство римо-католицьких парафій зі Львова на чолі о. прелатом Яном Нікелем прибули до нового і просторого храму Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах у Львові. Святкування розпочались о 18.30 подячним молебнем. Вірні парафії спільно дякували Богу за дар нового Храму у п’яту річницю його посвячення.

О 19.00 годині урочисту св. Месу очолив Архієпископ Архієпископ Мокшицький, котрий теж виголосив проповідь, в якій він вказав приклад Святого Йоана Павла ІІ, який веде нас завжди до Христа та побажав щоб заступництво Святого Папи допомагало вірним наслідувати Його чесноти.

На закінчення Святої Меси Архієпископ освятив новий вівтар присвячений Святому Йоану Павлу ІІ та закликав вірних молитовно підтримувати всіх, хто приходитиме до костелу на Збоїщах у Львові, аби випрошувати у св. Йоана Павла ІІ потрібних ласк.

На завершення настоятель парафії о. Микола щиро дякував усім священикам і вірним за численну участь у відпустовій урочистості. Вона завершилася агапою у нижніх приміщеннях храму.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад