Новини

Назад

Храмове свято Святого Отця Піо в Діловому Мукачівської Дієцезії

: 871 2016-09-28 17:36:33

25 вересня 2016 року, свій третій після освячення, відпуст відзначила парафіяльна спільнота храму Святого Отця Піо с. Ділового.

Урочисту Святу Месу очолив єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек. Йому спів служили настоятель храму о-декан Ласло Микуляк, о. Шандор Сулінчак настоятель з м. Хуста та о. Шандор Манкович настоятель стм. Ясіня, який під час літургії служив вірним в Таїнстві Покаяння.

Радість цього свята, прийшли розділити паломники із сусідніх парафій, адже на даний час це єдиний храм в Україні, який має за покровителя о. Піо.

У своїй проповіді о. Шандор виокремив з історії життя отця Піо, стигмати, які святий впродовж півстоліття носив. І чимось ми вірні, вподібнюємось до пресвітера з П’єтрельчіни, адже кожен з нас носить свої внутрішні, невидимі стигмати у вигляді фізичних та духовних зранень. То ж варто нам навчатись від цього великого святого ХХ століття вірності волій Божій.

Службу Божу супроводжував спів церковних хорів Рахівської парафії «Laudate Dominum» та «Ave Maria».

Подяку за всі отримані благодаті вірні склали в вшануванні Євхаристійного Ісуса в урочистій процесії довкола храму. З Господньої ласки, така можливість випала вперше, дякуючи за чудову погоду!

Після закінчення урочистості вірники Діловецької парафії висловили слова подяки єпископу Анталу, о. Шандору та настоятелю храму, після чого всіх гостей та паломників запросили до святкового столу, організованого парафіянами.

Агнеса Зан

 Назад