Новини

Назад

Хода Трьох Царів вже у друге пройде вулицями Мостиськ - 2017

: 8759 2016-12-19 21:20:36

Біля пам`ятника Св. Івана Павла II у Мостиськах, історичні постаті: Король Владислав Ягайло та його дружина - Св. Королева Ядвіга вшанують Великого Папу Римського - Св. Івана Павла II - так розпочнеться, вже у друге, Хода Трьох Царів вулицями Мостиськ. Після Служби Божої, котра відбудеться у парафіяльному костелі, в урочистість Богоявлення Господнього, 6 січня о 11.00. Хода пройде вулицями міста.

Таким чином місцеві поляки прагнуть вшанувати фундатора першої парафії у Мостиськах - Короля Владислав Ягайло. (засновану у 1404 році, у вигляді дерев`яного парафіяльного костела) Св. Королева Ядвіга є покровителькою польської школи №3 у м. Мостиськах.

Після вшанування, посилаючись на спогади істориків та письменників у вигляді інсценування відбудеться урочисте привітання Трьох Царів.
Хода з Віфлеємською зіркою, зі співом різдвяних колядок пройде центром міста до Санктуарію Матері Божої Неустанної Помочі, де мешканці кожної дільниці міста привітають Трьох Мудреців. Пізніше хода завершить свою дію у парафіальному костелі віддаючи поклін Новонародженому Дитятку Ісус.

У цій урочистій ході йдеться про те, щоб ми навчились за прикладом Трьох Мудреців знаходити Бога у щоденному житті, бо БОГ Є серед нас, але ми Його дуже часто не помічаємо у вирі щоденних справ. Тож дорогі мостищанни та гості міста, запрошуємо Вас віддати шану НАШОМУ БОГУ

 Назад