Новини

Назад

Х Архідієцезіальний з’їзд вівтарної служби

: 1119 2018-06-04 19:27:00

«Якщо ти можеш розмовляти з Господом на молитві, говори з Ним і прославляй Його» - ці слова св. отця Піо стали гаслом Х Архідієцезіального з’їзду вівтарної служби, який 4 червня відбувся на терені Львівської Вищої Духовної Семінарії св. Йосифа у Брюховичах. 

Багато дітей і юнаків прибули разом зі своїми душпастирями і монахинями, котрі служать в їхніх парафіях, а того дня брали участь в Конгрегації духовенства і богопосвячених осіб.

Спільну св. Месу для них очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, з яким співслужили Єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії Юзеф Павлічек, Ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі.

Архієпископ Мечислав Мокшицький привітав присутню групу католиків із Німеччини, котрі надають підтримку Львівській Архідієцезії.

У проповіді настоятель парафії Святого Архангела Михаїла в Садгорі Чернівецького деканату в оригінальній і доступній формі виклав суть Доброго Пастиря.

Учасники Х Архідієцезіального з’їзду вівтарної служби відразу були поділені за віковими групами, щоби їм легше було запізнатися з ровесниками. За участю семінаристів організовано літургійний, біблійний, медіально-музичний семінари та спортивні змагання з футболу, волейболу, тенісу, а також різноманітні інтеграційні забави.

Автор : Костянтин Чавага

Назад