Новини

Назад

ХХ Фестиваль колядок у Язлівці

: 1795 2019-01-17 19:14:59

12 січня цього року Язловецький Санктуарій Бл. Марцеліни Даровської вже від ранку виповнився учасниками ХХ Фестивалю Колядок. Дзвінкі дитячі та юнацькі голоси було чути всюди: на подвір’ї, у кімнатах та на коридорах Реколекційного Дому, а насамперед у монастирській каплиці, прославляючи Новонародженого Божого Сина.

Учасників привітав Кс. Андрій Гано і С. Юлія Подлєсь. І розпочалось колядування від наймолодших - дошкільнят ( Малозаліщицький дитячий садочок " Гномик" та Язловецький - " Струмочок"). Наступним був Гурт " Рання Зоря", який об’єднав не тільки дітей різного віку, але і з різних місцевостей - Чорткова, Бучача, Ридодуб, Трибухівець, Язловця і Передмістя. Потім у виконанні дуету Андріани та Олександри Король прозвучала коляда " В Вифлеємі радість стала", чаруючи усіх своїм прекрасним співом.

Вперше в Язловецькому Фестивалі взяв участь дитячий танцювальний ансамбль " Перла" з м. Долина ( Парафія Народження ПДМ) з різдвяною сценкою " Вертеп".

Зі сценкою " Прийми Ісуса в своє серце" виступили також діти Малозаліщицької школи, пригадуючи усім присутнім правду, що в кожній людині приходить до нас Господь.

Діти та молодь парафії Христа Царя Всесвіту з м. Івано Франківськ у " Вертепі з Ангелами" приблизили тайну Божого Провидіння в Історії Спасіння і роль небесних чистих духів у земному житті людини.

Прозвучали також колядки у виконанні старшокласниць Язловецької ЗОШ І - ІІІ ст., дитячого ансамблю народної музики "Веселі гудаки" з м. Бучач та тріо дівчат з парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Ридодуби.

На закінчення кожна група отримала диплом, а кожен учасник - солодкий сувенір. Після спільного фото Сестри запросили усіх на обід, а опісля бажаючі взяли участь у ярмарку.
Усім щиро дякуємо, особливо дорослим, хто підготував дітей та молодь, і запрошуємо на наступний рік.

 

Сестри Непрорчного Зачаття ПДМНазад