Новини

Назад

XXI Провінційний Капітул Польської Провінції Воскресінців: БОГ КЛИЧЕ НАС ДО СПІЛЬНОТИ.

: 14543 2016-11-06 15:23:02

Його Екселенція Архієпископ Мечислав Мокшицький Митрополит Львівський


Екселенціє, Всечесніший Архієпископе, від 10 по 19 листопада ц.р. у Centrum Resurrectionis в Кракові відбудеться XXI Провінційний Капітул Польської Провінції Воскресінців. Тема Капітулу буде стосуватися життя у спільноті і таким чином була сформульована: БОГ КЛИЧЕ НАС ДО СПІЛЬНОТИ.

Сподіваюся, що час Капітули допоможе нам наново усвідомити собі ту істину, що міститься в наших Конституціях: „Сила нашого Згромадження залежить від інтенсивності духовного життя та плідного апостольства кожної місцевої спільноти». Усвідомлюючи нашу недосконалість і людську слабкість, хочемо прагнути до того, щоб наші чернечі доми були сповнені життя та пронизані вірою, надією та любов’ю. Додатковою мотивацією оцінювання стану нашого Згромадження, є 180 річниця виникнення нашого Згромадження, яка припадає цього року. Під час нашої зустрічі, в якій братимуть участь брати з 9 країн, які охоплює наша Провінція, ми також будемо вибирати делегатів на Генеральну Капітулу Згромадження наступного року.

Повідомляючи Вас про цю подію, насмілююсь просити про молитву та дар благословення, щоб ми могли якнайповніше відкритися на діяння Святого Духа і бажали чинити все на славу Божу, для спасіння людей і зростання Згромадження.

З молитовною пам’яттю
o. Кшиштоф Ян Свуль CR, провінціал

Краків, 26 вересня 2016 року


P.S. Нагадаємо, що в нашій Архідієцезії отці зі Згромадження Воскресіння Господнього служать у Львові (парафія МБ Неустанної Помочі на Збоїщах) та в Самборі (Парафія Усікновення Голови Йоана Хрестителя). Також, в семінарії св. Йосифа та Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського викладає отець-професор Казимир Мікуцький.

 Назад