Новини

Назад

XXIV Оплаткова зустріч "Родини Родин"

: 287 2019-01-30 13:58:17

26 січня в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові відбулася ХХХІV Оплаткова зустріч членів Апостольського руху «Родина Родин» Львівської Архідієцезії. Святу Месу очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили о. Славомір Зєліньскі, о. Владислав Дерунов з Мостиськ, о. Петро Малий з Полупанівки, кс. Міхал Байцар, о. Ципріан Костжева SPP та о. Станіслав Пенкаля OFMConv зі Львова та два священики з Польщі.

Перед образом Матері Божої Неустанної Помочі духовенство та вірні з України і Польщі випрошували потрібні благодаті для родин та благали Господа про припинення війни на сході України.

У своїй проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький сказав:

Колись святій Матері Терезі з Калькутти поставили питання, що вона думає про життя сучасних сімей. Вона відповіла: «У наших домівках і в сімейному житті так мало любові. У нас немає часу для наших дітей, у нас немає часу для інших; у нас немає часу, щоб насолоджуватися один одним. Я думаю, що якби ми могли жити, як Ісус, Марія і Йосип в Назареті, якщо б ми могли зробити наші домівки другим Назаретом, то мир і радість перемогли б у світі. Любов починається вдома; любов живе в сім`ях ».

Ця прекрасна думка Святої Мати Терези з Калькутти нехай сьогодні буде з нами, і нехай товаришує нам впродовж цього року, який присвячений Святості Родини...

Дозвольте нам, дорогі брати і сестри, побажати, щоб сім`я сімей мала яскравий образ надії і любові, ставши прекрасним прикладом того шляху, яким породили подружнє причастя і яке ви розумієте через взаємну повагу і близькість до Бога.

Після Єхаристії всі перейшли до нижньої частини храму, де поділилися оплаткою і склали один одному побажання. Лідери «Родини Родин» Галина і Володимир Венцаки представили учасників зустрічі, численних гостей. Слова подяки адресували Львівьскому Митрополиту, а також Генеральному консульству РП у Львові, всім доброчинцям.


Зі словом до учасників Оплаткової зустрічі членів Апостольського руху «Родина Родин» звернулися зокрема Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський. Концертну програму збагатив своїм співом хор «S.Anto» зі Львова на чолі з Романом Муляром.

Відео: Program Katolicki Lwów

Світлини: Tadeush Mertsalo

Автор : Олександр Кусий

Назад