Новини

Назад

XXII Оплаткова зустріч «Родини Родин» Львівської Архідієцезії

: 1844 2017-01-23 10:54:05

21 січня в санктуарії св. Антонія у Львові відбулася XXII Оплаткова зустріч «Родини Родин» Львівської Архідієцезії. Прибули групи зі Львова-Збоїщ, Мостиськ та з Полупанівки. Традиційно приїхали духовні наставники з Варшави, котрі від самих початків підтримують діяльність цього мирянського руху на теренах України. Разом зі своїми співпрацівниками-дипломатами прийшов Генеральний консул Польщі у Львові Вєслав Мазур.

Присутніх в храмі дорослих, молодь і дітей привітав душпастир «Родини Родин» о. Станіслав Кава OFM Conv. Святу Месу очолив Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, котрий передав присутнім сердечне вітання від Архієпископа Мечислава Мокшицького. Проповідь виголосив о. Евгеніуш Клімінський з Варшави. Оплатки поблагословив і освятив свяченою водою настоятель парафії в Мостиськах о. Владислав Дерунов. Достойні гості у своїх виступах високо оцінили діяльність «Родини Родин» у Львівській Архідієцезії.
З мистецькою програмою виступили молодіжний музичний гурт зі Стрілкович біля Самбора, малі колядники зі Львова та з Мостиськ. Далі лідери «Родини Родин» подружжя Галина і Володимир Венцаки запросили учасників зустрічі на арапе та спілкування до парафіяльного приміщення, що виявилося затісним. Творчій групі Польського телебачення «Полонія», яка записувала XXII Оплаткову зустріч «Родини Родин», її організатори й учасники пояснили, що міська влада Львова не хоче повернути римо-католикам розташований поряд колишній парафіяльний дім. Була якраз субота, й можна була пересвідчитися, що розташована там музична школа не була настільки заповнена, як стверджують її керівництво.

Автор : Костянтин Чавага

Назад