Новини

Назад

XXIII Оплаткова зустріч "Родини Родин"

: 943 2018-01-23 21:14:49

20 січня в храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові відбулася ХХХІІІ Оплаткова зустріч членів Апостольського руху «Родина Родин» Львівської Архідієцезії. Після вітального слова настоятеля парафії о. Миколи Ліпітака CR св. Месу очолив Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек – представник Архієпископа Мечислава Мокшицького, котрий перебував за кордоном. Співслужили Генеральний вікарій о. інфулат Юзеф Павлічек, о. Владислав Дерунов з Мостиськ, о. Петро Малий з Полупанівки та два священики з Польщі.

«Такі зустрічі наповнюють радістю наші серця – мовив у своїй проповіді єпископ Бучек. – Нас, римо-католиків, в Україні мало, тому мусимо триматися разом». «Будьте разом з Матір’ю Божою» – закликав.

Перед образом Матері Божої Неустанної Помочі духовенство та вірні з України і Польщі випрошували потрібних ласк для наших родин та благали Господа про припинення війни на сході України.

Після спільної молитви всі перейшли до нижньої частини храму, де поділилися оплаткою і склали один одному побажання. Лідери «Родини Родин» Галина і Володимир Венцаки представили учасників зустрічі, численних гостей. Зокрема з вдячністю зазначили, що від самого початку Апостольський рух «Родина Родин» в Львівській Архідієцезії, який діє під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького, має братню підтримку «Родини Родин» із Варшави. Слова подяки адресували також Генеральному консульству РП у Львові, всім доброчинцям.

Зі словом до учасників ХХХІІІ Оплаткової зустрічі членів Апостольського руху «Родина Родин» звернулися зокрема Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський, Голова Правління Товариства Польської Культури Львівщини Еміль Легович, заступник Голови Федерації Польських Організацій в Україні Тереса Дудкевич. Кшиштоф Становскі, директор Міжнародної співпраці міста Любліна від імені його Президента вручив Пам’ятну медаль з нагоди 700-ліття міста Люблін.

Святу Месу і концертну програму збагатив своїм співом Польський хор «Ехо» зі Львова на чолі Едвардом Куцом. З різдвяною програмою виступили діти і молодь з парафій у Львівській і Тернопільській областях.

Автор : Костянтин Чавага

Назад