Новини

Назад

XVI зустріч комісії душпастирства молоді у Мукачеві.

: 249 2021-02-12 12:22:04

Чергове засідання Комісії Душпастирства Молоді відбулось у Мукачево. Разом з молодіжними душпастирями прибули також і представники молоді з Одеської, Києво-Житомирської, Кам’янець-Подільської та Мукачівської Дієцезій.

В перший день було підведено підсумки роботи комісії за 2020 рік. Відповідальні за сектори звітували про свою діяльність. Про роботу відповідальних за душпастирство покликань розповіла с. Тетяна Нетреба, про проект «Адвокація прав молоді» - Євген Голінський. О. Якуб Гонцяж OP представив заходи з захисту неповнолітніх в РКЦ

Анастасія Кур`ята прозвітувала про міжнародний молодіжний Форум `Від Панами до Лісабону`, в якому взяла участь разом з о.Вальдемаром Павелцем.

Було озвучено наступні кроки підготовки до СДМ. Поговорили також і про діяльність дієцезіальних молодіжних душпастирів. Не зважаючи на пандемію, деяким дієцезіям вдавалось все ж таки проводити молодіжну діяльність, хоча і не в такій кількості, як раніше.

Після перерви члени комісії обговорили і затвердили календар заходів на 2021 рік. Перший робочий день закінчився Службою Божою, яку очолив єпископ Микола Лучок ОР.

Не зважаючи на дощ, учасники зустрічі прогулялись центральними вулицями і послухали цікаву історію міста. Другий день розпочався конференціями о. В’ячеслава Гриневича SAC:

- «Тендітні обійми довіри», в якій розкрив парадоксальність поєднання в Церкві святості та гріха і як знання цього може допомогти в роботі з молоддю.

- «Молодіжні програми в діяльності «Caritas – spes».

Після обіду комісія затвердила тему Тижня Виховання, який в цьому році пройде 1-7 вересня, та окреслила виклики та цілі стратегії діяльності на 2021 – 2023 роки. Наступна зустріч Комісії Душпастирства Молоді відбудеться 5-6 жовтня в м. Бар.

Джерело: Комісія у справах душпастирства молоді РКЦНазад