Новини

Назад

ХІ зустріч Комісії Душпастирства Молоді в Одесі

: 181 2019-02-13 14:19:37

12-13 лютого 2019 р., у м. Одеса у римсько-католицькій парафії св.Климентія Папи Римського відбулася зустріч священників та молоді відповідальних у дієцезіях за душпастирство молоді РКЦ в Україні.

На зустріч приїхали представники Мукачівської, Києво-Житомирської, Львівської, Харківсько-Запорізької та Одеської Дієцезій. Разом зі своїми душпастирями в засіданні приймають участь і представники молоді. Після зачитування протоколу з попередньої зустрічі (вона пройшла в Запоріжжі), о. Міхал Воцял прочитав звіт діяльності комісії та фінансовийзвіт за 2018 рік. Також учасники пригадали заходи, які КДМ провела за останній період.

Після невеликої перерви Комісії була представлена діяльність Національної Молодіжної Ради України, яку провів гість зустрічі - Антон Черепенко. Згадали також і про Синод Молоді. Отець Юстин Копитко розповів про офіційний документ Синоду. Душпастирі проанонсували заходи в своїх дієцезіях на 2019 рік

Після насиченого робочого дня разом з єпископом Броніславом Бернацьким учасники Комісії разом з молоддю прийняли участь у Літургії.

Світлини: Рух Світло-Життя / Consociatio Lux-Vita

За матеріалами: Комісія у справах душпастирства молоді РКЦНазад