Новини

Назад

"Ви повинні піклуватися і про душу, і про тіло" - V Єпархіальна спартакіада дітей та молоді у Рівному.

: 201 2020-10-26 15:09:35

У суботу, 24 вересня, майже 100 молодих людей зібрались у Парафії св. Петра і Павла у Рівном. Окрім дітей з Рівного, приїхали групи з Луцька, Костополя та Львова, з Парафії св. Йоана Павла ІІ.

В останній парафії є філія Європейського сімейного центру "Традиція", яка організувала захід у Рівне. Були також студенти художньої школи в Рівному. Теплий прийом, трапеза в парафіяльних кімнатах, волонтери-аніматори, священики та сестри з Парафії св. Петра і Павла творили атмосферу зустрічі. Святі були в основі Спартакіади, як приклад найбільших переможців.

На інавгураційній месі о. Григорій Драус зобразив євангельські благословення. Читання Меси були підібрані на тему духовної боротьби, яку символізував святий апостол Павло під час спортивних тренувань. Усі досягнення вимагають зусиль, як це робиться зі святими. Активізуючі методи, що створюють зв’язки та дозволяють легко вчитися через гру, навчені, а також нові, розроблені Сімейним центром "Традиція" - це стиль, який використовується на Спартакаді.

Групи з 5–6 дітей виконували такі завдання, як: будівництво будинку з картонних коробок згідно з представленим проектом, відповідність правильних атрибутів зображенням святих, спортивні та спритні завдання та перегони, або - як розважальний приз - розпис парафіяльного буса зі Львова. Художник-фокусник не лише показав дітям «чарівні» трюки, а й навчив деяких з них. Діти вже знають, як порвати банкноту (звичайно, сувенірні) і, підірвавши її, показати чистою, цілою і з більшою вартістю. Групові танці - візерунки, показані на великому екрані, увінчали V Єпархіальну Спартакіаду зі святими.

Фото: Сімейний центр "Традиція"Назад