Новини

Назад

Вшанування св. Йоана з Дуклі – покровителя Львова

: 158 2020-06-28 11:08:03

У суботу, 27 червня, в 606-ту річницю від дня народження св. Йоана з Дуклі – покровителя Львова відбулося його молитовне вшанування у храму св. Андрія колишнього Бернардинського монастиря.

З цієї нагоди сюди здійснили паломництво монахи Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших Францисканців в Україні, дієцезіальне духовенство та групи мирян.

Перед головним вівтарем було встановлено мощі св. Йоана з Дуклі. Міністр Провінції св. Архангела Михаїла OFM бр. Даниїл Ботвіна провів Молебень і виголосив проповідь, пригадуючи історичні моменти Провінції та життя св. Йоана з Дуклі вслуховуючись в Боже Слово на день Святого. Очолив Пресвяту Євхаристію єпископ Леон Малий.

На цю Урочистість прибув хор з Гусятина разом зі своїми душпастирями бр. Михайлом та бр. Полікарпом. Для хору з парафії св. Антонія у Паломники повертались до дому надіючись на наступні чудеса св. Йоана з Дуклі, покровителя Львова, про які наголошував під час урочистості єпископ Леон Малий - наступне чудо має бути у тебе, а вода св. Йоана з Дуклі у закиданій криниці повернутися знову.

Цього року не вирушила процесія вулицями міста з огляду на карантин, тому Святий Йоан залишився трохи довше в храмі де служив та осягнув святість.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад