Новини

Назад

Вшанування пам’яті жертв авіакатастрофи під Смоленськом

: 1162 2017-04-12 15:37:13

Увечері 10 квітня, в сьому річницю авіакатастрофи польського президентського літака під Смоленськом, Єпископ-помічник Леон Малий відправив св. Месу в львівській катедрі. У храмі була встановлена стела зі світлинами загиблих, несли почесну варту харцери. Перед початком св. Меси настоятель катедри о. прелат Ян Нікель привітав присутніх польських дипломатів на чолі з Генеральний консулом РП у Львові Рафалом Вольським, представників польських організацій і закликав також до молитви за жертви Катинської трагедії.


Єпископ Леон Малий у своїй проповіді пригадав, що в 2006 році президент Польщі Лєх Качинський разом зі своєю дружиною Марією Качинською брав участь в урочистостях у львівській катедрі з нагоди 350-ліття обітниць польського короля Яна Казимира. Єпископ Малий принагідно згадав, що в авіакастрофі під Смоленськом загинув також єпископ Тадеуш Плоскі, котрий був його старшим приятелем На згадку про нього польські монахині передали львівському єпископу дві мітри загибливого пастиря.

Консул Мар’ян Орліковський зазначив, що з ініціативи Генерального консульства ПР у Львові молитовне вшановування в катедрі відбулося вже всьоме.

Автор : Костянтин Чавага

Назад