Новини

Назад

Вшануймо Святого Антонія разом! Запрошуємо на храмове свято!

: 2899 2016-06-11 00:07:12

13 червня, у костелі Святого Антонія з Падуї відбудеться відпуст з нагоди урочистого вшанування святого Антонія Падуанського. Щовівторка, сотні людей приходять до храму аби взяти участь у Святій Літургії, помолитись Дев’ятницю до цього святого, вшанувати реліквії і за його посередництвом випросити у Бога потрібні ласки.

Святого Антонія вшановують як доброго помічника і заступника перед Богом, котрий допомагає «у пошуку загублених речей, охороні від злодіїв, опіці над подорожуючими, несенні полегшення в терпінні страждаючим, убогим та заклопотаним».

13 червня зберігатиметься святковий розпорядок богослужінь.

О 9.00 буде відслужена Святкова Меса польською мовою.

О 12.00 – Урочиста Меса у сквері, розташованого за костелом, з урочистою процесією.

До участі в Храмовому святі запрошуємо міністранти, діти, молодь, парафіяни храму та усі прихильники святого Антонія. Кожен охочий матиме нагоду скласти свої молитви, прохання чи подяку Господу за отримані через заступництво святого Антонія ласки.

Після урочистої Служби Божої відбудеться обряд освячення хліба та лілій. Завершиться урочистість Молебнем до св. Антонія та вшануванням його мощей.

Цього дня є можливість отримати повний відпуст.

О 18.00 буде відслужена ще одна Святкова Меса українською мовою.


Святого Антонія вшановують як доброго помічника і заступника перед Богом, котрий допомагає «у пошуку загублених речей, охороні від злодіїв, опіці над подорожуючими, несенні полегшення в терпінні страждаючим, убогим та заклопотаним».Назад