Новини

Назад

Всеукраїнський з’їзд спільноти Галілея у Дрогобичі

: 5921 2018-07-06 11:41:57

Минулих вихідних у Дрогобичі в реабілітаційному центрі Назарет відбувся перший всеукраїнський з’їзд спільноти Галілея. На цій зустрічі були присутні приблизно 350 братів і сестер з різних куточків України, із Запоріжжя, Дніпра, з Дрогобича, Трускавця та околиць, із Самбора та Львова, а також представники з Польщі.

О. Кшишитоф Червйонка СR, засновник спільноти Галілея очолив цю зустріч та проголосив кілька конференцій.

Члени спільноти Галілея мали можливість молитися під час спільної Євхаристії, а також перебувати разом та познайомитись з іншими спільнотами. На зустрічі був присутній о. Микола Ліпітак СR разом із представниками парафіяльної спільноти зі Збоїщ у Львові та Самбора.

Довідка з офіційної сторінки спільноти Галілея

Історія повстання

Спільнота народилася у 1992 році. В той час люди почали зустрічатися на молитві в реколекційному центрі в Стришеві разом з о. Кшиштофом Червйонкою CR. Ми також зрозуміли, що Бог закликає нас до служіння в Новій Євангелізації. Наступні роки - час пошуку методів та форм євангелізації та формування членів громади.

У 1993 році, за виразним словом Господа зі Святого Писання: "Пильнуйте і моліться", ми почали, в маленькій спільноті, щомісяця молитись разом. Сьогодні, після кількох років утворення цього служіння, на наші євангелізаційні зустрічі організовані в багатьох місцях Європи щороку приходять десятки тисяч людей, які прагнуть покаяння, примирення, зцілення і зміцнення віри.

З 1994 року ми приєдналися до програми керигматичних шкіл нової євангелізації. Влітку 1996 року відбулася перша літня школа нової євангелізації. Покровителем спільноти є святий Марко Євангелист. Спільнота Галілея є членом ACCE 2033 (Асоціація Католицьких Шкіл Євангелізації у Ватикані).

Про спільноту

Галілея спільнота Воскреслого Христа є католицькою, харизматичною і євангельською спільнотою, яка на даний час налічує кілька тисяч членів у багатьох польських містах та у всій Європі (Великобританія, Болгарія, Австрія, Україна, Нідерланди, Німеччина, Чехія).

Метою спільноти є нова євангелізація, тобто нести спасіння та надію, що походить з особистої зустрічі з воскреслим Ісусом в силі Святого Духа (керігми).
Братерські відносини

Взірцем будування спільноти є Пресвята Трійця і життя перших християн (Дії 2,42-45), тому ми створюємо відносини повного тепла, простоти і любові.

Бог покликав нас бути живим знаком цінностей Євангелія: істини і любові, які є важливим принципом в нашому житті, відносинах і формації, тому ми хочемо жити духовністю воскресіння та нести надію.

Динаміка життя

Динаміка внутрішнього життя в Спільноти базується на:

  • домашніх зустрічах (щотижня) - кожен член Спільноти належить до невеликої групи
  • духовних зустрічах (щомісяця) - кожен член може належати до формації, яка є відповідною до його духовного стану та розвитку
  • святкуваннях (кожен місяць), тобто зустріч усіх спільнот з даного регіону.

Світлини: Спільнота "Галілея"

Автор : Олександр Кусий

Назад