Новини

Назад

Всеукраїнське ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі з нагоди 100-річчя об’явлень

: 22302 2017-06-20 10:46:52

Паломницький центр св. Христофора запрошує на всеукраїнське ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі з нагоди 100-річчя об’явлень під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького

1 день – 07.09

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.

Відвідини базиліки Матері Божої, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Матері Божої.
Нічний переїзд до Італії.

2 день – 08.09

Сніданок. Прибуття до Падови. Оглядова прогулянка містом.
Наша прогулянка почнеться від площі Пратоделла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля молей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки.
Служба Божа. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

3 день – 09.09

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви.Переїзд до Франції. Прибуття у Ля Салет. Спільна молитва на місці об`явлення.
19 вересня 1846 року “Прекрасна Пані” об’явилася двом дітям з містечка Кор: 11-річному МаксимінуЖіро і 14-річній Мелані Кальва, які пасли стада корів на альпійських луках Ля Салету. На той час ця високогірна місцевість була досить віддаленою від зовнішнього світу, адже сюди можна було добратися лише верхи на мулі або пішки.
Процесія вервиці з свічками. Вільний час. Нічний переїзд до Люрду.

4 день – 10.09

Прибуття у Люрд. Поселення у готель. Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Служба Божа. У другій половині дня відвідини цілющих купелей, Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Матері Божої.
Повернення до готелю. Вільний час. Нічліг

5 день – 11.09

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Іспанії. Прибуття до Ов’єдо.
Наша оглядова прогулянка по місту передбачає відвідування кафедрального собору св. Сальвадора, де зберігається лляна хустка Ісуса Христа з кривавими слідами. Вона знаходиться в скрині, яка відкривається три рази в рік для того, щоб люди могли побачити річ, що належала Спасителю– полотно, яким витирали лице Спасителя на хресті і згодом ним була огорнута голова Ісуса Христа у гробі. Справжність реліквії підтвердили численні наукові дослідження.
Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

6 день – 12.09

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Сантьяго-де-Компостела. Знайомство з містом.
Сантьяго-де-Компостела – столиця іспанського автономного округу Галісія. Відвідаємо катедральний собор міста, де поховані останки апостола Якова. Тому місто з епохи раннього Середньовіччя є третьою святинею католицького світу (після Єрусалиму і Риму), центром католицького архиєпископства і паломництва і кінцевим пунктом знаменитого маршруту – Шлях Святого Якова. Своїм значенням для католицької Європи місто насамперед завдячує мощам св. Якова.
Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Фатіми. Поселення у готель.. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками. Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

7 день – 13.09

Сніданок.
Зустріч з Архиєпископом. Служба Божа. Святковий обід та час на спілкування. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.
Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

8 день– 14.09

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Переїзд у Іспанію. Прибуття у Толедо. Знайомство з містом.

Історичний центр Толедо досить компактний і включає в себе два квартали середньовічних будівель, оточених фортечною стіною з вузьким лабіринтом вуличок. Маршрут екскурсії в Толедо: Кафедральний собор Святої Марії, Церква Санто-Томе , Монастир Сан Хуан де лос Рейес, Монастир Санто Домінго ель Антігуо, Церква Сан-Роман, Синагога дель Трансіто і Муз.
Вільний час. Нічний переїзд до Каталонії.

9 день – 15.09

Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Знайомство з містом.
Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву, Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гаудірозпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.
Піднімемось на ГоруТібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований ЄнрікеСаньєром.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.Нічліг.

10 день – 16.09

Сніданок. Переїзд до Монсарат.
Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир , що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.
Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

11 день – 17.09

Прибуття до Стразбургу. Самостійне знайомство з містом.
Під час знайомства з містом ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Вартий уваги квартал Маленька Франція, розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам.
Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

12 день – 18.09

Сніданок. Переїзд до Чехії. Прибуття до Праги. Служба Божа. Знайомство з містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі, історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст. Маршрут охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти.
Вільний час. Нічний переїзд до України.


13 день – 19.09

Прибуття до Львова о 10.00


У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

-проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків, 1 вечеря;
– медичне страхування (у випадку відсутності страхового полісу).

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– візовий збір 35 €(звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 20 €.;
– екскурсійна программа згідно з маршрутом 35€;
– святковий обід 35 €.

 Назад