Новини

Назад

Всенародний День Батька у Львові

: 482 2018-09-19 12:22:18

16 вересня у Львові о 15 годині на проспекті Свободи, біля пам`ятника Тараса Шевченка відбулось відзначення Всенародного Дня батька. Захід у Львові відбувається у Львові вже вшосте за підтримки обласної та міської влади м. Львова. Метою заходу є проголошення християнських принципів відповідального батьківства. Ініціатором святкування є Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

Ведучий свята, Павло Васіков, розпочав захід із слів вітання та вдячності чоловікам і батькам і зазначив, що «цей день призначений на ствердження ролі батька в суспільстві».

На початку заходу до громади міста звернулись священослужителі різних християнських конфесій Львова. Пастор Андрій Ковальчук, Церква «Ковчег», розпочав вітання словами Апостола Павла про Батька Небесного: «Я схиляю коліна свої перед Отцем, що від Нього має ймення кожен рід на землі і на небесах.»

Майор Армії Спасіння, пастор Руслан Зуєв закликав батьків любити, пильнувати та цінувати своїх дітей, бо «вони – наше майбутнє і наша відповідальність. Нехай Господь дасть нам сили і натхнення дбати за наших дітей», підсумував він.

Віталій Мелесь, пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня, зазначив, що «ще за багато століть до появи священства на землі Господь дав завдання кожному батькові бути священиком у сім’ї. Батько повинен був бути головою сім’ї і не лише піклуватись про добробут сім’ї, а і щодня збирати сім’ю для молитви.»

Валерій Марченко, старший пастор Християнської Євангельської Церкви «Гефсиманія», підкреслив, що важливим є те, що Сам Творець людини говорить про те, яким має бути батько земний. “Добрим батьком може бути тільки той, хто виконує волю Небесного батька.”

о. Григорій Драус, настоятель Римо-католицької парафії Івана Павла ІІ, зазначив, що «коли поставиш Бога на перше місце у своєму житті, коли Ісус Христос буде твоїм Господом, і ти отримаєш Духа Святого, то є можливим мати щасливу сильну сім`ю.» О. Грирогій звершив спільну молитву і закінчив вступну частину молитвою «Отче, наш».

Від імені представників влади виступив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації п. Володимир Лис. Він зауважив, що «ми маємо на законодавчому рівні день дитини, день матері, день сімї, і не маємо дня батька. Але я вірю, що в скорому часі Президент підпише відповідний указ, і ми будемо мати те, що символізує повну родину.»

Руслана Нагурська, представник управління у справах дітей Львівської міської ради привітала чгромаду з Днем батька та побажала усім чоловікам бути справжньою опорою для їх сім’ї та дітей.

На святкування було багато локацій для дітей - це зона тхеквондо, флорболу, виготовлення смаколиків, дитячі співи та танці. - загалом, усе, що зближує сім`ю, особливо, батька і дітей.

Під час приготування свята Андрій Пшик, керівник ГО “Центр соціального захисту населення”, проводив конкурс "Мій батько - моя опора", куди надійшло близько 340 робіт від дітей з Львівської області. Було визначено 25 переможців, кожен із яких отримав подарунки, вручені воїнами АТО з «Руху Нескорених» - книги, грамоту, блокноти, фарби, олівці та ручки.

Прес-центр Церкви "Гефсиманія"
www.gethsemanelviv.netНазад