Новини

Назад

Враження і побажання о. Мартіна Барти

: 1229 2016-09-22 11:46:25

Під час урочистостей у Львові з нагоди 25-ліття відновлення Церковних структур РКЦ в Україні своїми враженнями поділився духовний асистент папської фундації Kirche in Not о. Мартін Барта.

Я дуже радий, що мав можливість брати участь у святкуваннях 25-ліття відновлення Церковних структур. Під час Літургії я роздумував над тим, що KircheinNot, як папська фундація і Церква в Україні, по суті, зростали разом. І передусім після упадку комунізму ця організація багато допомагала відбудовувати храми, семінарії, сприяла оновленню життя у вірі. Водночас саме цих віра людей допомагала також зростати організації Kirche in Not, щоби вона могла відповідати своєму покликанню.
Отець Веренфрід, засновник організації, якось висловився про це так: “Kirche in Not мала би бути місцем зустрічі між людьми, котрі є милосердними і вміють ділитися, й тими, котрі є переслідувані за віру.

Ісус одних благословляє за їхню вірність вірі, а інших за їхнє милосердя, і вони взаємодоповнюють одне одного. Вірні своїй вірі надихають інших діяти милосердно, а це милосердне діяння допомагає Церквам далі жити у вірності, розвиватися і приносити все більше плодів у вірі. Після 25 років добре видно, як зміцніла Церква, які чудові плоди вона приносить. Це зокрема молодь, яка саме зустрічається на Днях молоді.

Ми, представники папської фундації Kirche in Not, дуже бажаємо, щоб Церква була тією батьківщиною для багатьох, де вони можуть навчатися найкоштовнішого: Любити Бога та один одного, і щоб ця єдність у вірі приносила плоди для всієї країни, щоб настав мир. Бо любов є передумовою для миру. Бо без любові, яка походить від Бога, не можливий ніякий мир. І я бажаю, щоб в Україні поширювалася любов, щоб і ви також могли поширювати мир також по теренах всьому колишнього Радянського Союзу, до якого належала і Україна. Це було саме тим бажанням Богородиці у Фатімі, щоб врешті настав той мир і щоб торжествувало Її Непорочне серце.

ДякуюНазад