Новини

Назад

Впровадження нового настоятеля парафії св. Антонія Падуанського у Львові

: 176 2021-01-26 08:30:54

24 січня 2021 р., під час недільної Св. Меси о 12.00 год., о. Ян Нікель, декан львівського деканату, впровадив у служіння нового настоятеля парафії св. Антонія у Львові, о. Миколу Орача. Новий настоятель, у присутності парафіян, визнав віру та склав присягу вірності Церкві, папі римському та єпископу у виконанні обов’язків настоятеля парафії.

вхаристію співслужили о. Славомир Зєлінський, директор Відділу загального душпастирства Львівської Архідієцезії, о. Павло Одуй, попередній настоятель парафії, та о. Станіслав Пенкала, вікарій Кустодії Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні.

Сам обряд визнання віри і складення присяги мав місце після проповіді. Спершу новий настоятель продекламував Символ віри. Потім склав присягу вірності, обіцяючи завжди зберігати єдність із католицькою Церквою, зі старанністю та вірністю виконувати повірені йому обов’язки, зберігати чистоту віру, переказувати і пояснювати її.

Під час проповіді новий настоятель торкнувся теми віри, про що йшлося у Божому Слові, призначеному на цей день Церквою. Після розважань о. Микола побажав вірити всім не через страх і не з розрахунку, але з любові до Ісуса.

На завершення Євхаристії о. Микола подякував о. Павлові за Його нелегку працю впродовж останніх кількох років у Львові. Натомість парафіяни привітали нового настоятеля і побажали Йому потрібних благодатей на новому місці служіння.

Джерело: antoni.lviv.uaНазад