Новини

Назад

Впорядкування могил журналістів на львівських цвинтарях

: 374 2018-10-30 18:01:48

27 і 28 жовтня, напередодні Дня всіх святих і Дня спомину всіх померлих вірних, Жешувське відділення Асоціації польських журналістів організовало щорічний виїзд до Львова з метою прибирання на могилах польських журналістів, що на Личаківському і Янівському цвинтарях. 

«Ініціатором акції є Йоланта Данак-Ґайда з Радіо Жешув, завдяки чому було створено Комітет догляду за могилами журналістів на Личаківському кладовищі - розповів голова правління Жешувського відділення Асоціації польських журналістів Анджей Клімчак. – Це вже дев’ятий наш такий приїзд до Львова. Цього року зголосилося вдвоє більше осіб. Вдруге приїхали представники Жешувського відділення Інститут Національної Пам’яті Польщі й вперше група Асоціації Польських Бібліотекарів. Розшукували і впорядковували гробівці польських журналістів і літераторів на Личаківському і на Янівському цвинтарях. Принагідно вшанували пам`ять похованих там українських журналістів і діячів культури».

Анджей Клімчак також склав подяку Директору Реколекційного будинку в Брюховичах о. Владиславу Бішку, де гостинно прийняли на нічліг учасників доброчинної акції з Жешува.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад