Новини

Назад

Воскресіння Христове у Митрополичій Базиліці

: 923 2018-04-01 14:38:39

Удосвіта 1 квітня радісні дзвони на вежі Митрополичої Базиліки у Львові сповістили всьому місту Добру новину. Рівно о сьомій годині ранку розпочалася Резурекційна процесія довкола головної латинської святині України, яку з Пресвятими Дарами очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Попереду міністранти несли хрест з червоною єпітрахиллю, яка символізує перемогу Ісуса-Царя над владою смерті, та фігуру Воскреслого Господа. Римо-католики Львова чисельно засвідчили про свою віру у Воскресіння Христове.

«Сповнені правди Великоднього ранку, маємо право і обов’язок бути голосом сумління для всього світу – мовив у проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький. Львівський митрополит черговий раз закликав до припинення війни на сході України. «Від порожнього гробу в нашій катедрі закликаємо: нехай воскресне єдність і злагода нехай воскресне взаємна любов і добро! Закликаємо так, бо Воскреслий Христос запрошує нас сьогодні до відкритості сердець на чудо нового життя, очікуючи від нас згоди на те, що вчинив для мільярдів людей перед нами: бути знаком перемогли добра над злом. Ісус закликає нас, щоб ми знову почали любити, по новому довірилися Йому і повірили в Нього. Воскреслий Ісус запевняє нас, що так, як Він пережив зло і смерть, так і ми з Його допомогою подолаємо зло і смерть» - зазначив архієпископ Мокшицький.

«Сучасний світ, який бореться з різноманітними проблемами, в тому числі Україна, потребує свідків Воскресіння. Потребує Тебе і мене. Тому проголошуймо, що Христос Воскрес! Проголошуймо, що Любов є сильнішою від ненависті, а життя від смерті. Проголошуймо, що так, як Христос Воскрес, так і ми воскреснемо, якщо увіруємо і якщо наше життя буде підтвердженням нашої віри. Нехай цей святковий час стане для усіх нас благословенним і радісним. Нехай буде часом єднання у молитві, розмові і сімейних зустрічах. Нехай не буде посеред нас спорів і сварок, але нехай нас єднає факт Христового Воскресіння. Дозвольмо Божому Милосердю відновити нас, щоб була в нас любов Христа. Нехай ця любов перемінить наше життя, щоб ми були знаряддями Божого милосердя, щоб в нас і довкола нас розквітали справедливість і мир» - закликав львівський митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький побажав усім вірним веселих і радісних Пасхальних свят.

Автор : Костянтин Чавага

Назад