Новини

Назад

Волонтерска допомога студентів-юристів з Варшави у Львівських спільнотах

: 302 2018-11-29 10:11:16

Фонд Інституту права та культури з Варшави, у співпраці з громадою Митрополичої Базиліки у Львові, 5-26 серпня цього року реалізував у Львівській області проект "Студенти права для Кресів 2018". Ініціатива фінансується Фондом ПЗУ. Головною метою проекту було реалізація - через добровольців, обраних серед студентів та молодих випускників юридичних факультетів - діяльність на користь польської національної меншини у Львівськії області.

Адресатами проекту були, перш за все, діти з сімей, які живуть в не достатку та соціальної ізоляції, людей з обмеженими можливостями, а також представники польських організацій діаспори та інші люди, які потребують допомоги.

В рамках проекту були проведені уроки польської культури, мови та історії, семінари та спортивні ігри для дітей та молоді. У мастеркласах взяли участь, перш за все, учні з дитячих садків з двох парафій: Митрополичої Базиліки та Божого Милосердя у Львові-Рясному. Волонтери також займалися реконструкцією будівель у Львові. Завдяки їх роботі були ретельно очистити деякі приміщення в парафіяльному будинку у Львові-Рясному та у Львівській катедрі.

Волонтери також брали участь у будівництві нового реколекційного центру, в Любелі, де вони допомагали очистити став, очистили територію та багато інших робіт при будівництві. Крім того, волонтери підтримали своєю працею та служінням Будинок Милосердя Святого Зигмунта Гораддовского у Львові-Брюховичах.

Поїздка та робота в Україні була нагодою для волонтерів надати реальну допомогу тим, хто цього потребує. Проект став шансом створити ближчі відносини між його учасниками та можливість розвинути навички роботи в команді.

Львів та його неповторна атмосфера залишилися у свідомості та серцях волонтерів неповторні враження.

Кшиштоф Шанта



Назад