Новини

Назад

Візитація парафії в Бурштині і Букачівцях

: 1999 2017-11-20 12:28:11

19 листопада архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит львівський, здійснив візитацію парафії Пресвятої Трійці в Бурштині та Всіх Святих в Букачівцях. Його супроводжував отець канцлер Владислав Гримський.

Після молитви на місцевому кладовищі архієпископ зустрівся із групою "Друзів св. Йоана Павла II", які моляться у намірах молоді, а потім звершив Святу Месу в парафіяльному храмі в Бурштині. Після Євхаристії він благословив дітей, які готуються до Першого Святого Причастя та вислухав концерт класичної музики, у виконанні вчителів та студентів місцевої музичної школи. Потім Митрополит Львівський зустрів спільноту молодих подружніх пар і поблагословив їх дітей.
Після обіду, на якому були присутні: місцеве духовенство, черниці та представник міської ради, Архієпископ Мечислав відвідав одну родину з парафії, якій поблагословив та молився за оздоровлення хворих.
О 16.00 в Бухкачівцях відбулася урочиста Меса, після якої була зустріч з вірними піч час спільної агапи. Архієпископ мав багато можливостей свідчити про життя та святість Йоанна Павла ІІ, оскільки парафіяни та запрошені гості дуже часто про це запитували.
Обидві спільноти парафіяльні в Бурштині та Букачівцях були сповнені вдячності Богу в Трійці Єдиному за дар присутності та молитви разом зі своїм Пастирем!

Текст та фото: о. Роман КомаричкоНазад