Новини

Назад

Візит єпископа Едуарда Кави до парафіяльного дитячого садочку на Сихові

: 312 2020-02-28 13:50:23

Парафія Святого Михаїла Архангела у Львові-Сихові щомісяця запрошує цікавого гостя з лекцією для батьків, діти яких готуються до Першого Святого Причастя та відвідують парафіяльний дитячий садок.

Праця з батьками – це основа християнського виховання дітей. Цього разу гостем був єпископ Едуард Кава, який, пригадав фрагмент Євангелія про спокусу Ісуса та закликав батьків плідно та мудро пережити Великий піст у наших сім’ях. Також єпископ зустрівся із дітьми, які відвідують дитячий садочок ім. Блаженного Едмунда Бояновського та молився разом із ними коронкою до Божого милосердя.

Після молитви діти почули казку, яку розповів Гість, про те, як добре ділитися тим, що маємо. Під час кави та чаю відбулася зустріч із сестрами, які опікуються дітьми, із священиками, а також репетиторами та працівниками садочку, який працює вже сімнадцять років. Усі мали змогу поділитися своїм досвідом роботи з маленькими дітьми та їх батьками.

Єпископ закликав продовжувати працювати на благо та майбутнє Церкви і країни, надалі підтримувати гарну атмосферу та довіру між вихователями садочку.

о. Яцек КоцурНазад