Новини

Назад

Візит головного редактора тижневика «Gość Niedzielny» до Митрополичої Курії

: 2541 2016-07-08 12:48:23

Цими днями з візитом у Львові перебуває головний редактор найбільшого польського тижневика «Gość Niedzielny» о. Марек Ґанцарчик. Він приїхав до Львова разом із своїм заступником о. Томашем Яклевічем та професором отцем Єжи Шиміком на запрошення о. Яцека Коцура, настоятеля парафії св. Архангела Михаїла на Сихові, котрі разом навчалися у ліцеї.

Вчора, 7 липня, о. Марек Ґанцарчик відвідав Митрополичу Курію де зустрівся з архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

Під час зустрічі, Митрополит Мечислав подякував о. Мареку за висвітлення на сторінках видання історії та сучасності нашої Церкви на Україні, а також за розповсюдження журналів у парафіях нашої архідієцезії.

Також відбулася розмова з о. Олександром Кусим, директором Душпастирства ЗМІ та журналістом п. Костянтином Чавагою. Під час цієї зустрічі о. Марек висловив свою радість та задоволення відвідинами нашої країни та нашої Церкви.

У розмові були порушенні питання виїзду молодих людей, парафіян наших храмів, головно випускників 10 та 24 шкіл до Польщі на навчання. О. Марек відзначив поглиблення процесу секуляризації суспільства як у Польщі та Україні, а також констатував зменшення кількості священичих покликань у Польщі. Для прикладу, за словами о. Марека, ще 10 років тому у семінарії в Катовіцах було близько 300 семінаристів, зараз їх близько 80. Подібна ситуація є і в інших семінаріях, а також нашій семінарії св. Йосифа.

На завершення розмови, о Марек сказав, що дуже важливим з їхнього боку є правдиве та обєктивне висвітлення подій на Сході України де точиться війна.

Нагадаємо також, що сьогодні, о 18.30 відбудеться зустріч гостей з Польщі з парафіянами костелу св. Архангела Михаїла на Сихові.

Фото: Костянтин ЧавагаНазад