Новини

Назад

Візит духовенства з Німеччини на чолі із єпископом Гебхардом Фюрстом із Ротенбурга.

: 380 2019-05-16 21:19:11

Із відвідин Львівської катедри та будинку Митрополичої Курії розпочала свій візит делегація духовенства та мирян відповідальних за благодійність разом із своїм єпископом Гебхардом Фюрстом (Bischof Gebhard Fürst), які прибули з Німеччини, дієцезія Ротенбург-Штутгард.

Архієпископ Мечислав Мокшицький склав подяку керівництву благочинних організації та католицькій церкві Німеччини за дотеперішню допомогу нашій Церкві та обговорив наступні благодійні проекти.

Єпископом Гебхард та його співпрацівники відвідали сьогодні кухню для бідних на вул. Винниченка у приміщенні РМ Карітас-Спес Львівської Архідієцезії та зустрілись із потребуючими людьми, котрі перебувають під опікою Релігійної місії нашої Архідієцезії. Гості побачили теж новозбудований храм Святої Тереси від Дитяти Ісус у Брюховичах та осередок братів альбертинців відкритий нещодавно у Львові Дім для безхатченків на Збоїщах.

Під час зустрічі мова йшла також про реалізацію проектів та найближчих планів у співпраці з дієцезією Ротенбург-Штутгард, а також було обговорено поточні справи Римо-Католицької Церкви в Україні.

Після короткої екскурсії в Митрополичій Курії, презентації досягнень від моменту останнього візиту добродіїв ми почастували гостей традиційним обідом: українським борщем та варениками.

На завершення єпископ Гебхард Фюрст підкреслив: "Ми дякуємо, що наша Церква може служити і допомагати Вам. Для нас це дуже важливо!".

 

Автор : Олександр Кусий

Назад