Новини

Назад

Візит архієпископа Мечислава Мокшицького та введення реліквій св. Йоана Павла ІІ до парафії Віднайдення Святого Хреста і св. Катерини у Русіновіцах

: 1017 2018-02-11 23:11:53

Парафія в Русіновіцах отримала реліквії св. Йоана Павла ІІ. Їх до парафіяльного храму впровадив митрополит львівський арх. Мечислав Мокшицький, секретар двох пап, котрий попередньо відвідав осередок для неповносправних.

У суботу, 11 лютого, у супроводі місцевого єпископа синьора Яна Вєчорека, директора закладу о. Казімєжа Томасяка і о. Баліона архієпископ Мечислав Мокшицький спершу відвідав Реабілітаційно-Освітній Осередок для Неповносправних Дітей та Молоді в Русіновіцах. Митрополит зустрівся з неповносправними дітьми та їх батьками.

Урочистість введення реліквій св. Йоана Павла ІІ до храму Віднайдення Святого Хреста і св. Катерини відбулася в часі вечірньої Святої Меси 11 лютого. У процесії архієпископ приніс релікварій до вівтаря, а далі передав його настоятелю парафії о. Францішку Коеніґові.

Євхаристію звершували єпископ дієцезії Ґлівіце Ян Копєц та єпископ синьор Ян Вєчорек.

- Святий Йоане Павле ІІ, вітаємо тебе в нашій парафії в знакові твоїх реліквій. В тому знакові хочемо сьогодні віддати шану тобі серед нас і привітати як нашого покровителя та зуступника - сказав о. Коеніґ, віддаючи заступництву папи особливо родини.

У гомілії арх. Мокшицький на багатьох прикладах описував майже невпинне перебування Йоана Павла ІІ в молитві, що його найближче оточення спостерігало щодня і в різних ситуаціях.

Архієпископ М. Мокшицький виразив радість, що "світ не забув про Йоана Павла ІІ". - Після його канонізації багато осіб просить про його мощі і про молитву біля його могили. Я би сказав, що Святіший Отець є і надалі живий, але в нас - говорив.

Після Святої Меси вірні могли вшанувати мощі. Нагодою до цього буде також і декілька наступних днів, бо від неділі до Попільної Середи в парафії триватимуть реколекції на початок Великого Посту, що основані навчанні св. Йоана Павла ІІ.

ШИМОН ЗМАРЛІЦКІ. GOŚĆ.PLНазад