Новини

Назад

Візит, що несе надію: кардинал Паролін прибув в Україну

: 1778 2016-06-16 14:59:42

Поруч із залою офіційних делегацій у Борисполі зібрались представники церковної та державної влади. Оркестр Почесної варти Міністерства оборони України завершував свої останні приготування до зустрічі гостей. Запізнення літака, різке погіршення погоди не завадило з радістю зустрічати кардинала П`єтро Пароліна, делегата Папи Франциска на українській землі.

І здається, що цей дощ був символом благословення, яким Бог хоче обдарувати нашу Батьківщину. На летовищі кардинала Пароліна зустрічали: Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті з працівниками нунціатури, Митрополит Мечислав Мокшицький (Голова конференції єпископату Римсько-Католицької Церкви в Україні), кардинал Любомир Гузар та Верховний Архієпископ Києво-Галицький Святослав, глава Української Греко-Католицької Церкви. Державну владу представляв Степан Кубів – Перший віце-прем`єр-міністр України, Тетяна Іжевська – Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі, представники місцевого самоврядування.

Офіційну церемонію привітання розпочав оркестр Почесної варти виконанням Понтифікального гімну Ватикану, потім прозвучав гімн України. Після цього кардинал Паролін скуштував український коровай із сіллю і підійшов привітатись до представників делегацій.

Під звуки Запорізького маршу оркестр покинув летовище, а кортеж з Державним секретарем вирушив до нунціатури. Разом із кардиналом Пароліном в Україну прибув монсеньйор Вісвальдас Кульбокас, який також працює у Державному секретаріаті.

Завтра кардинал прибуде до Запоріжжя, де матиме зустріч з переселенцями, з комітетом «Папа для України», представниками місцевої влади, духовенством дієцезії та Радою Церков. А пізніше – відвідає один з проектів благодійної організації Карітас.

Нагадуємо, за перебігом візиту Державного секретаря в Україну можна слідкувати через Телебачення Віковічного Слова, або ж на каналі Youtube.

Більше фото

Католицький Медіа-Центр, фото - Роман ГуменюкНазад