Новини

Назад

Візит Державного Секретаря Святого Престолу Кардинала П`єтро Пароліна до душпастирського римсько-католицького центру в Брюховичах

: 1256 2016-06-19 22:43:02

19 червня у другій половині дня Державний Секретар Святого Престолу Кардинал П`єтро Паролін відвідав душпастирський римсько-католицький центр в Брюховичах. Разом з ним прибула Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті й Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська.

 

Кардинала Пароліна зустрів Архієпископ Мечислав Мокшицький. Його Еміненція побував у Реколекційному центрі, Богословському Інституті ім. св. Йосифа Більчевського, оглянув будівництво Будинку для літніх осіб та поклав квіти до пам’ятника св. Йоану Павлу ІІ.

Простору семінарійну каплицю св. Йосипа вщент заповнили семінаристи з дієцезіальних семінарій та семінарій Redemptoris Mater зі всієї України. Прибули також єпископи з Кам’янець-Подільської, Харківсько-Запорізької та Мукачівської дієцезій.

Архієпископ Мечислав Мокшицький розповів про те, як після гонінь на Католицьку Церкву за часів комуністичного режиму, почалось відродження підготовка священиків для Римсько-Католицької Церкви.

З промовою до семінаристів звернувся Кардинал П`єтро Паролін. Опісля повечеряв із семінаристами. На завершення присутні заспівали Його Еміненції «Многая літа» різними мовами.

Автор : Костянтин Чавага

Назад