Новини

Назад

Візит Адама Квятковського, Держсекретаря Канцелярії президента Польщі

: 1722 2019-02-25 09:50:02

22-23 лютого в рамках візиту на Львівщину Державний секретар Канцелярії президента Польщі Анджея Дуди – Адам Квятковський побував у Стрию, Бориславі, Дрогобичі, Лановичах Самбірського району та в Самборі, де мав зустрічі в польських організаціях, відвідав хворих осіб вдома і вшанував місця пам’яті.

На всіх зустрічах було присутнє духовенство Львівської Архідієцезії. У Дрогобичі, Лановичах і Самборі Адам Квятковський відвідав храми РКЦ. У Дрогобичі та в Самборі поклав квіти до фігур св. Йоана Павла ІІ. Також у Самборі Адам Квятковський поклав квіти до пропам’ятної таблиці с. Целіни Кендзєрської, францисканки, яка під час гітлерівської окупації рятували єврейських і циганських дітей.

Увечері 23 лютого в львівській Митрополичій Базиліці представник президента Польщі був присутній на св. Месі, яку Єпископ-помічник Леон Малий звершив за жертви польського села Гута Пеняцька.

24 лютого Адам Квятковський взяв участь пропам’ятних урочистостях на місці знищеного 75 років тому села Гута Пеняцька, де оголосив лист президента Польщі Анджея Дуди до учасників цих заходів. Спільну молитву очолив Єпископ-помічник Едуард Кава.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад