Новини

Назад

Вітання з Різдвом Христовим та новим 2017 роком від Головного військового капелана Львівської архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні

: 2339 2016-12-31 19:49:54

Дoрoгі захисники Вітчизни!

Від імені військових капеланів Римо-Католицької Церкви Львівської архідієцезії щиро вітаю вас з Різдвом Христовим та новим 2017 роком, Бажаю Мирного неба опіки матері Божої, а від новонародженого дитятка Ісус благословення для Вас та Ваших родин.

Ви, як ніхто інший знаєте ціну миру і вагу зброї, для вас слова про мир, ненасильство та гідність мають чітке значення, яке ви вже не зможете переоцінити ніколи. Ви, що закривали очі загиблим побратимам, захищали собою дітей та їхніх матерів, спали на землі і ділили на всіх одну консерву, не з теорії знаєте, яке значення мають слова папи Франциска, які він виголосив у зверненні на 50-й Всесвітній День Миру, що відзначатиметься 1 січня 2017року:
«На початку цього нового року, складаю свої щирі побажання миру народам і націям світу, Главам Держав та Урядів,а також провідникам релігійних спільнот і різних проявів громадянського суспільства. Бажаю миру кожній людині й дитині та молюся, аби Божі образ і подоба, присутні в кожній особі, дали нам змогу розпізнати одні в одних священні дари, наділені безмежною гідністю. Насамперед, пошануймо цю “найглибшу гідність” в ситуаціях конфлікту й вчинімо активне ненасильство нашим стилем життя».
Дорогі наші воїни, молимося за те, щоб ви ваша мужність та відданість принесли свої плоди і настав мир, на який ми всі заслуговуємо. Спокійного Вам Різдва та мирного Нового року:

Хай щира згадка піднімає дух,
Бо в цьогорічнім році щастя й туга
Змішались в датах, цифрах, іменах…
Яке ж Різдво без батька, сина, друга…
Які ж свята, коли іде війна.
І в час, коли годинник цокне в тиші
Щастя… сміх…
Не говори тостів хвалебно-пишних,
А помолись за мертвих і живих…

З найкращими побажаннями

о. Іван Заяць
Головний військовий капелан Львівської архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні

 Назад