Новини

Назад

Вірянам парафії св. Марії Магдалини у Львові перешкоджають молитися

: 386 2020-12-02 11:33:29

Віряни та душпастирі парафії св. Марії Магдалини у Львові систематично зазнають порушення громадянського права на свободу віросповідання. Черговий інцидент стався 27 листопада вранці.

О 8 год. 12 хв., коли у храмі ще тривало богослужіння, прийшов один із працівників органного залу, роздягнувшись до пояса, почав виносити якісь речі з приміщень за сценою. Для нього не було перешкодою те, що відбувається богослужіння і його дії можуть заважати іншим. Лише після втручання парафіянина, чоловік припинив перенесення речей.

Крім того, риштування у храмі поставили таким чином, що це перешкоджає вірянам молитися. Порозумітись щодо повернення риштування на попереднє місце з адміністрацією не вдається. Тиждень тому лавки у храмі переставили таким чином, що люди не можуть належним чином сісти під час богослужіння та зберігати необхідну, в умовах пандемії, дистанцію. Прохання про надання ключа від храму для душпастирів були проігноровані. Не зважаючи на попередні домовленості та затверджений загальний графік богослужінь на 2020 рік, парафіяни не можуть спокійно молитися та зазнають провокацій зі сторони адміністрації.

Просимо про молитву в намірі парафіяльної спільноти у Львові та порозуміння між адміністрацією та душпастирями.

Нагадаємо, власником храму св. Марії Магдалини досі залишається міськрада. З 1988 року і аж до сьогодні святиня використовується як концертний зал Будинку органної та камерної музики. Римсько-католицька громада з душпастирями, що належать до Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, орендує храм і має визначений час для богослужінь та молитви.

Джерело: kmc.mediaНазад