Новини

Назад

Вігілійна зустріч у Чортківському деканаті

: 416 2018-12-21 12:51:20

12 грудня у Язловці з’їхалися усі священики та монахині Чортківського деканату, щоб разом з Митрополитом Мечиславом Мокшицьким святкувати Свят Вечір.

Зустріч розпочалася Святою Месою, котру очолив та виголосив Слово Боже Митрополит Львівський. На початку Святої Літургії, усіх присутніх привітав і запросив до спільної молитви в наміренні миру в Україні о. Декан Мар’ян Попеляр. Під час проповіді Архієпископ пояснював, чому рік 2019 оголошено в Україні в Римсько-Католицькій Церкві «Роком святості подружжя та сім’ї». Також під час проповіді Архієпископ Мечислав вказав на проблеми та труднощі з якими приходиться боротися сучасній сім’ї. На завершення Євхаристії слова подяки промовив о. Андрій Гано, адміністратор парафії  та склав усім присутнім Різдвяні побажання.

Наступним пунктом зустрічі була конференція отця Митрополита поєднана з різними вказівками та пропозиціями для кращого переживання «Року святості подружжя та сім’ї». Свою доповідь виголосив також о. Яцек Коцур, Директор Душпастирства Родин Львівської Архідієцезії. В своєму виступі він наголосив на відкритість для подружжів та подання їм необхідної допомоги, вказуючи на конкретні інститути та особи компетентні по тих питаннях, а особливо Порадню Подружнього життя у Львівській Архідієцезії Латинського обряду. Після чого був час на обговорення поточних питань.

Останнім пунктом деканальної зустрічі була святкова Вігілійна Вечеря. Традиційно розпочалася колядою, Словом Божим та побажаннями від отця Архієпископа. Опісля відбулося спільне ділення облатком та складанням побажань після чого всі засіли до святкового столу, на якому на кожного чекало традиційно дванадцять страв з монастирської кухні.

Організаторами та господарями зустрічі були Сестри Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, котрі усіх щиро прийняли у своєму монастирі.

о. Андрій ГаноНазад