Новини

Назад

Вігілійна вечеря для старших та самотніх осіб у Домі сестер Святого Йосифа у Львові

: 1136 2016-12-22 18:34:04

21 грудня цього року, як і що року в Домі сестер Юзефіток по вулиці Татарбунарській у Львові, була організована вігілійна зустріч для 25 хворих і самотніх осіб зі Львова. Як завжди на тій зустрічі була звершена Свята Меса та організована вігілійна вечеря. Як і в минулих роках, був присутній Архієпископ Мечислав Мокшицький, котрий прибув разом з отцем Вєславом Дорошем, директором "Caritas" львівської архідієцезії.

Наш архієпископ молився разом з хворими, складав привітання, розмовляв з ними, і всі разом співали колядки та ділилися оплатком. Хворі також складали один одному різдвяні вітання і висловили свою велику вдячність за турботу отриману від архієпископа, сестер та священиків.
Але не всі хворі, якими опікуються сестри, головним чином через стан свого здоровя, могли взяти участь у тій зустрічі. Для тих осіб сестра Ґражина відвезе вігійлійний почастунок і передасть слова втіхи від Архієпископа та інших хворих.
Щиро дякуємо усім, котрі допомагали фінансово і через свою працю у приготуванні та проведенні тієї, настільки важливої та урочистої зустрічі!
с. Ґражина CSSJНазад