Новини

Назад

Відпустові урочистості в Санктурії св. Анни в Сусідовичах

: 746 2018-07-27 02:01:56

Дякувати Богу за своїх матерів і за дар материнства - закликав Архієпископ Мокшицький на відпустовій Месі в парафії св. Анни в Сусідовичах.

Скласти подяку за дар материнства, насамперед св. Анни, котра народила і виховала нам Матір Божого Сина, а також за дар материнства своїх матерів, які нас народили і виховали, закликав Архієпископ Мечислав Мокшицький 26 липня під час відпустової св. Меси в Санктуарії св. Анни у Сусідовичах. У своїй проповіді митрополит закцентував увагу на джерелах християнського виховання в родині.

«Спробуйте задуматися, чи в своїх сім’ях керуєтесь вартостями, подібними до тих, якими керувалася св. Анна» - повчав Його Ексцеленція. Заохочував присутніх брати приклад зі св. Анни та її чоловіка Йоахима.

Піднесений два роки тому до гідності санктуарію монастирський храм, в якому служать монахи кармеліти, був заповнений вщент. Разом зі своїми вірними прибули священики з Самбірського і сусідніх деканатів, кармеліти з України та з Польщі, колишні жителі Сусідовичів, котрі виїхали на постійне проживання та на заробітки до РП. Вперше до Санктурію св. Анни в Сусідовичах прибуло піше паломництво молоді, яке організували отці салетини з Лановичів, де відбувалася ХІІІ Салетинська зустріч молоді. Архієпископ Мечислав Мокшицький висловив сподівання, що піше паломництво до Санктурію св. Анни стане традиційним і до нього приєднуватимуться вірні з парафій на шляху з Лановичів до Сусідовичів. Розділити радість римо-католиків прийшли греко-католицькі та православні священики й вірні.

«Споглядаючи на таку чисельність паломників, передусім, складаємо подяку Господу – поділився своїми враження Настоятель Краківської Провінції Ордену Братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель о. Богдан  Мегер O.Carm. – Нині в монастирі служать два священики і брат. Ще хотів би додати, що недавно довідався із монастирських хронік, що колись у Сусідовичах було два відпусти: в урочистість Матері Божої Святого Скапулярію і в урочистість св. Аннию Під час другого відпусту привозили карусель, що свідчить про багатолюдний відпуст. Мрію, щоби знову була підстава привезти карусель на відпуст в Сусідовичах» - жартував отець Богдан.

Автор : Костянтин Чавага

Назад