Новини

Назад

Відпустові урочистості у парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах

: 2464 2016-06-27 21:37:32

Сьогодні, 27 червня, своє храмове свято відзначала римо-католицька парафія Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах.

З нагоди цієї урочистості до парафіяльного костелу зібралися вірні та священики з усіх парафії Львова. Урочисту Євхаристію очолив о. Владислав Дерунов, настоятель парафії Різдва Йоана Хрестителя у Мостиськах, котрий водночас є настоятелем монастирського храму Матері Божої Неустанної Помочі.

Розпочалися святкування адорацією Пресвятих Дарів, після якої всі пройшли в процесії наколо костелу, потім розпочалася Свята Меса.

У своїй проповіді, о. Владислав дякуючи Богові за дар цієї парафії та храму, який був консекрований рівно рік тому архієпископом Мечиславом Мокшицьким, прагадав присутнім історію відродження та повстання парафії, а також зведення костелу.

У 15 річницю візиту св. Йоана Павла ІІ до Львова та України, в особливий спосіб усі присутні дякували Богові за чудесні діла Його милосердя у нашому житті.

Також, проповідник зазначив важливу роль Діви Марії у ділі нашого спасіння. Якби Вона не сказала Богові “Так”, ми би не могли прийняти Ісуса Христа.

На завершення літургії отець настоятель Анджей Яґєлка подякував усім за присутність та молитву і запросив усіх через рік знову прибути на храмовий празник на Збоїща.

Завершилися урочистості аґапою на парафіяльному подвірї.Назад