Новини

Назад

Відпустова урочистість у Санктуарії в Кам’янці-Бузькій

: 461 2018-09-15 11:15:52

14 вересня у Санктуарії Умираючого Господа Ісуса з Милятина у Кам’янці-Бузькій відбувся відпуст з нагоди свята Воздвиження Всечесного Хреста. Храмовому святу передували триденні парафіяльні реколекції, які виголосив о. Станіслав Майкшак із Лопатина.

Святу Месу очолив та виголосив проповідь отець Станіслав. Реколектант заохотив слухачів, жити свідомістю міці, яка виплаває з Христових ран та будує єдність серед нас. На відпустову урочистість прибуло багато вірян, свящиників та монахині із Жовківського та Золочівського деканатів на чолі із деканом Жовківський о. прелатом Юзефом Леговичем. На свято прибули свящиники із навколишніх парафій УГКЦ.


Отець настоятель Гжегож Зомбек, дякуючи вірянам за молитву, запросив усіх брати участь у молитовних ініціативах, які відбуваються при Кам’янка-Бузькому Санктуарії протягом року. Як зазначив о. Гжегож, християни різних конфесій століттями мандрували до чудотворної ікони Ісуса Милятинського, щоб шукати зцілення в ранах нашого Господа. Санктуарій у Кам’янці-Бузькій продовжує традицію прославлення Страстей Ісуса.


Кам’янка-Бузький Санктуарій стається місцем піших паломництв. На храмове свято прийшла група піших паломників із Жовкви, долаючи понад 30-ти кілометровий шлях. Після Меси відбулась Євхаристійна хода вулицями міста та вшанування чудотворного образу Милятинського Ісуса. Кожен паломник, міг досвідчити гостинності господарів свята та ситим повернутися додому.

 

Відео: Jurij Samsin

Автор : Андрій Пеканець

Назад