Новини

Назад

Відпустова урочистість парафії Стрітення Господнього в холі Митрополичої Курії

: 418 2019-02-04 14:02:04

Увечері 2 лютого, в урочистість Стрітення Господнього відпустову  св. Месу в парафії Стрітення Господнього у Львові було відправлено в холі Митрополичої Курії, оскільки вже два місяці греко-католицька спільнота не пускає римо-католиків до храму, де тривалий час відбувалися почергові богослужіння. 

Парафіян, семінаристів та гостей привітав о. Микола Лучок ОР. На початку були освячені свічки.
Святу Месу очолив єпископ-помічник Едуард Кава, котрий також виголосив проповідь. Співслужили Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзей Павлічек. Ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі, Вікарій домініканців в Україні о. Яцек Дудка ОР, директор відділу загального душпастерства Львівської Архідієцезії о. Славомир Зелінський OFM Conv., отці домініканці та священики з львівських парафій і Львівської ВДС.

Звертаючись до присутніх, єпископ Едуард Кава закликав молитися за повернення храму та висловив сподівання на позитивне вирішення теперішньої конфліктної ситуації. В розмові з журналістами звернув увагу на численну присутність вірних, котрі, не зважаючи на пізній час, прибули на відпустову урочистість.

«Бачимо, що навіть за відсутності храму маємо живу Церкву - зазначив єпископ Кава. - Люди прагнуть Ісуса, шукають і йдуть за ним. Ця молитва дуже потрібна, тому прошу всіх вірних, як латинської Церкви, так греко-католиків, щоби молилися в цьому наміренні. Щоби ми могли в цій святині молитися, прославляти Господа і щоби кожен вірний мав право на визнання своєї віри».

Світлини: Костянтин Чавага

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад