Новини

Назад

Відпуст у парафії св. Йоана Павла ІІ

: 2049 2017-10-23 17:01:48

У неділю, 22 жовтня, в день літургійного спомину св. Йоана Павла ІІ, наймолодша парафія Львова, яка має св. Йоана Павла ІІ за покровителя відзначала своє перше храмове свято у власній каплиці, котру 5 жовтня цього року освятив архієпископ Мечислав Мокшицький.

Євхаристію очолив отець Якуб Ґонцяж, домініканець, а співслужили священики з Львівських парафій.

З греко-католицької Церкви були присутні диякон Роман Завійський, декан Філософсько-богословського факультету УКУ і о. Андрій, духівник Семінарія св. Духа.

Традиційно, згідно зі словами св.Йоана Павла ІІ "Церква виконує свою місю через сімю і для сімі", у святкові урочистості відбуваються благословення подружів котрі святкують свій ювілей. Під час відпусту 10 річницю шлюбу святкували Андрій і Оля Чорні, дякуючи за єдність і дар дітей Терези, Єлизавети, Юстини, Йоана та Антонія

На Літургії були присутні брати із спільноти Тезе у Франції: Бенуа, і Жан Домінік. Брат Бенуа виголосив перед зібраними промову.

Був присутній давній друг парафії равин спільноти прогресивного юдаїзму «Тейва» Сіва Файнерман.

На завершення Євхаристії всі священики і присутні благословили дітей, котрі численно зібралися на ці святкування.

Також, від сьогодні, у парафії св. Йоана Павла ІІ розпочинають катехизи Неокатехуменальної Дороги. Якщо бажаєш відкрити і вповні досвідчувати Боже милосердя і любов у своєму повсякденному житті.

Катехизи відбуватимуться у понеділок і четвер о 19.15.

Запрошуємо.Назад